Grab These Best-Sellers

Curated Just For You!

product-image

48HR Malai Moisturiser - Above 35Yrs - Cold Winter Weather

Flax Walnut Vit-EC Omega+

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.8 (553)

11% off

30g

₹334

₹377

₹11.13/g

15% off

50g

₹424

₹496

₹8.48/g
product-image

48HR Malai Moisturiser - 20-35Yrs - Cold Winter

Tomato Patchouli Vit-BEC Youth Anchor

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.6 (222)

12% off

30g

₹322

₹364

₹10.73/g

15% off

50g

₹400

₹468

₹8.00/g
product-image

Fig Rose PrimaLight Fresh Malai Lotion

For Skin Brightening | 24 HR Moisture

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.8 (317)

15% off

250ml x Pack of 1

₹375

₹443

₹1.50/ml

18% off

250ml x Pack of 2

₹728

₹886

₹1.46/ml
product-image

BEST SELLER

Ready to Apply Fresh Henna Paste

Pre-soaked in Black Tea & Herbs

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.7 (8.1k)

15% off

220g x Pack of 2

₹357

₹421

₹0.81/g

20% off

220g x Pack of 4

₹681

₹848

₹0.77/g
product-image

NEW LAUNCH

Cold Processed Himalayan Lavender Moisturising Soap

Healing Ritual | Dermatologically Tested

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.8 (151)

19% off

125g x Pack of 3

₹394

₹489

₹1.05/g

21% off

125g x Pack of 4

₹513

₹652

₹1.03/g
+1 variants
product-image

NEW LAUNCH

Cold Processed Tomato Basil AHA-BHA Moisturising Soap

Tan & Pigmentation Relief | Dermatologically Tested

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.8 (153)

19% off

125g x Pack of 3

₹394

₹489

₹1.05/g

21% off

125g x Pack of 4

₹513

₹652

₹1.03/g
+1 variants

Anti-HairFall Kit

Active Rosemary Care

₹839

₹1119

25% off

Saved additional ₹280 compared to when bought individually

Winter Skin Ritual

Nourish. Protect. Soften.

₹729

₹970

25% off

Saved additional ₹241 compared to when bought individually

Anti-Acne Glow Regime

For Oily & Acne-Prone Skin

₹896

₹1195

25% off

Saved additional ₹299 compared to when bought individually

The Complete Henna Routine

Core 3-pieces

₹862

₹1149

25% off

Saved additional ₹287 compared to when bought individually

Anti-Dandruff Kit

Flake-free, Healthy Scalp

₹867

₹1156

25% off

Saved additional ₹289 compared to when bought individually

Fresh Picks from Ayurveda

product-image

New Launch

Anti-Dandruff Neem Beracyl™ Navdha Shampoo

Clinically Tested 99% Dandruff Kill | Advanced FlakeZero™ Technology

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.7 (208)

15% off

250ml x Pack of 1

₹445

₹525

₹1.78/ml

15% off

650ml x Pack of 1

₹975

₹1151

₹1.50/ml
+1 variants
product-image

Moringa Vit-C Cream Tikta Face Wash

Brightening & Barrier Protect for All Skin Types

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.6 (233)

15% off

100g x Pack of 1

₹269

₹317

₹2.69/g

18% off

100g x Pack of 2

₹522

₹634

₹2.61/g
product-image

Pure Patchouli Manjistha Mukhalaya Face Oil

Aging & Wrinkle Protection

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.7 (419)

15% off

30ml

₹490

₹578

₹16.33/ml

15% off

15 ml

₹329

₹388

₹21.93/ml
product-image

Aloe Saunf Sun Protect Malai Lotion

Detan & Body Acne Control | 24 HR Moisture

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
4.8 (289)

15% off

250ml x Pack of 1

₹340

₹402

₹1.36/ml

18% off

250ml x Pack of 2

₹660

₹804

₹1.32/ml

Triple Aloe Glow

Fresh Aloe Care

₹763

₹1017

25% off

Saved additional ₹254 compared to when bought individually

Newly Launched!

Nutri- Preserve Herbal Powders

Non-drying Bathing

Microbiome Nurturing Wash for Cold Days

Protective & Repairing Care

For Lips & Undereye Area

Glow & Depuff Kit

Cleanse. Brighten. Refresh.

₹828

₹1104

25% off

Saved additional ₹276 compared to when bought individually

Recently Viewed

Continue where you left off